PRS-231M

Nożyce rotacyjne ECHO PRS-231M

prs 231m

Informacja o produkcie

Nożyce obrotowe Echo PRS-231M montowane są na rurze głównej (zamiast przekładni) za pomocą złączek rurowych i adapterów do kół zębatych.

Montaż na rurze głównej: 24 mm, 25 mm, 25,4 mm, 26 mm
 rura wymiary

Nożyce rotacyjne PRS-231M posiadają wymienne ostrza.

Nożyce obrotowe ECHO PRS-231M to znakomita przystawka do cięcia dla kos spalinowych, wykorzystywana przez operatorów pracujących w bardzo trudnych warunkach terenowych. Przystawka ta posiada współczynnik redukcji skrzyni biegów w stosunku 20:1, oraz dwa przeciwbieżne ostrza, które wycinają trawę tak precyzyjnie, jak nożyczki. Zapewniają bezpieczną dla otoczenia pracę a przy tym niezwykłą precyzję cięcia.

DOPASUJESZ DO KSZTAŁTU KAŻDEGO WAŁU NAPĘDOWEGO

Formy kształtowe

ŚREDNICA: 6 mm 7 mm 7 mm 8 mm 5,2 mm
LICZBA ZĘBÓW: 10 7 13 9 Carré
FORMA KSZTAŁTOWA: formy ksztaltowe1 formy ksztaltowe2 formy ksztaltowe3 formy ksztaltowe4 formy ksztaltowe5

Funkcje i zalety

Kosa wyposażona w głowicę żyłkową lub ostrze może powodować podczas koszenia odrzucanie kamieni lub innych przedmiotów, które znajdują się w gęstej trawie i nie zostały w porę zauważone przez operatora. Tego typu przypadki są zawsze bardzo niebezpieczne, gdyż odrzucony kamień przecinający powietrze powoduje niebezpieczeństwo dla cudzej własności, czy ludzi znajdujących się w okolicy prowadzonych prac. Nożyce rotacyjne PRS-231M są bezpieczne dla otoczenia, gdyż nie powodują odbicia żadnych przedmiotów, nawet tych najlżejszych.

prs 230m img1

prs 230m img2

CECHA ZALETY
Dwa przeciwbieżne ostrza zamiast żyłki Bezpieczna praca w miejscach publicznych, w pobliżu osób postronnych, przy oknach czy witrynach sklepowych, w pobliżu samochodów.
Ułatwione sprzątanie po wykonaniu pracy, gdyż trawa spada tam, gdzie została ścięta.
Przycinanie można prowadzić tuż przy drzewach, ścianach, nagrobkach czy krawężnikach bez spowodowania ich uszkodzenia.
Prace można bezpiecznie prowadzić w trawie zawierającej luźne przedmioty, takie jak puszki po napojach, kamienie, cięższe śmieci. Wszystko bez obawy o odrzut tych elementów.
Widoczny promień cięcia o stałym rozmiarze umożliwa bardziej precyzyjne cięcie.
Uniwersalna konstrukcja Idealne do pracy na: obrzeżach trawników, "bunkrach golfowych", terenów trawiastych na cmentarzach, przycinania trzciny w wodzie.
Konstrukcja z płaskim spodem Umożliwia użytkownikowi umieszczenie tarczy bezpośrednio na ziemi. Dzięki temu zdecydowanie zwiększa się komfort pracy co ma znaczący wpływ na mniejsze zmęczenie operatora.
Idealnie nadaje się do odkrywania punktów orientacyjnych, takich jak np. pokrywy spustowe, zabezpieczenia studzienek i podobne.

Film reklamowy

Zapraszamy do oglądnięcia filmu reklamującego Nożyce rotacyjne ECHO PRS-231M.
PRS 231M

Najważniejsze zalety w skrócie

prs 230m img3

BEZPIECZNE DLA PRZESZKÓD

Przycinasz trawę tuż przy drzewach, krawężnikach czy innych przeszkodach bez ryzyka uszkodzenia elementu tnącego i samej przeszkody.

prs 230m img4

BEZPIECZNE DLA OTOCZENIA

Nie powoduje odbicia się elementów obcych (śmieci, kamienie i inne), dzięki temu bezpieczeństwo otoczenia pracy jest zachowane w pełni.

prs 230m img5

BEZPIECZNE DLA OPERATORA

Jeśli podczas przycinania natrafisz w gęstej trawie na niewidoczny przedmiot, to nożyce spowodują jedynie jego przesunięcie!

prs 230m img6

PŁASKI SPÓD

Dzięki temu rozwiązaniu operator może położyć tarczę bezpośrednio na ziemi. Oznacza to dokładne cięcie a przy tym mniejsze zmęczenie.

prs 230m img7

KRAWĘDZIOWANIE

Dwa przeciwstawne ostrza są idealne do krawędziowania krawężników, gdyż ich konstrukcja powoduje dokładne cięcie (jak nożyczkami).

prs 230m img9

KRAWĘDZIOWANIE BRZEGÓW

Konstrukcja, analogicznie jak przy krawężnikach, ułatwia dbanie o brzegi cieków wodnych. Pamiętaj: nie zanużaj nasadki w wodzie.

KOMPATYBILNE Z NASTĘPUJĄCYMI KOSAMI ECHO:

 

REJESTRACJA ECHO

ZAREJESTRUJ SWOJE ECHO

Uzyskaj przedłużoną gwarancję! Wystarczy zarejestrować swoje ECHO. Więcej informacji uzyskasz klikając na przycisk.
REJESTRACJA ECHO

Newsletter SMS

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami Echo!

Zapisanie swoich danych jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Usługi.