Poznaj pilarki spalinowe ECHO

Profesjonalny wybór mocy, niezawodności i wydajności. Pilarki ECHO zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby sprostać najtrudniejszym zadaniom.  Niezależnie od tego co robisz: przycinasz gałęzie, tniesz drewno opałowe czy ścinasz wiele drzew, pilarki ECHO zapewnią Ci długą i bezproblemową eksploatację. Najwyższa jakość naszych produktów zaczyna się od wysokiej wydajności silnika dwusuwowego z systemem zapłonu Pro-Fire®, który zapewnia szybki start i płynną pracę.

Na wysoki komfort i kontrolę wpływa technologia redukcji drgań, oraz odpowiednie zgrupowanie elementów sterujących, przez co użytkownik ma zapewniony łatwy dostęp do wszystkich funkcji pilarki. Ponadto nasze pilarki spalinowe - tak samo jak wszystkie pozostałe urządzenia ECHO - zostały zbudowane z profesjonalnych komponentów, tak aby zapewnić maksymalną wartość inwestycji.

Specjalistyczne pilarki górnouchwytowe

Maszyny te popularnie nazywane są: pilarka jednoręczna.

Specjalistyczna pilarka tylnouchwytowa

Pilarki do prac przydomowych / ogrodowych

Pilarki spalinowe idealnie nadające się do prac ogrodowych, pielęgnacji przydomowego terenu, podcinania krzewów oraz gałęzi drzew.
Z powodzeniem może zostać wykorzystana do cięcia drewna na opał, a także do prac hobbistycznych.

Pilarki z silnikiem umieszczonym wzdłużnie

Pilarki spalinowe, które świetnie nadają się do rzeźbienia w lodzie czy drewnie, są bardzo dobrze wyważone dzięki czemu idealnie leżą w ręce. Prezentowane pilarki to lekkie konstrukcje charakteryzujące się smukłą i zwartą budową zapewniającą im wysoką zwrotność.

Pilarki farmerskie

Pilarki profesjonalne - do cięższych prac leśnych

REJESTRACJA ECHO

ZAREJESTRUJ SWOJE ECHO

Uzyskaj przedłużoną gwarancję! Wystarczy zarejestrować swoje ECHO. Więcej informacji uzyskasz klikając na przycisk.
REJESTRACJA ECHO