Brak gotówki? Nic nie szkodzi!
Pomożemy Ci sfinansować zakup maszyny!

Poznaj pilarki spalinowe ECHO

Profesjonalny wybór mocy, niezawodności i wydajności. Pilarki ECHO zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby sprostać najtrudniejszym zadaniom.  Niezależnie od tego co robisz: przycinasz gałęzie, tniesz drewno opałowe czy ścinasz wiele drzew, pilarki ECHO zapewnią Ci długą i bezproblemową eksploatację. Najwyższa jakość naszych produktów zaczyna się od wysokiej wydajności silnika dwusuwowego z systemem zapłonu Pro-Fire®, który zapewnia szybki start i płynną pracę.

Na wysoki komfort i kontrolę wpływa technologia redukcji drgań, oraz odpowiednie zgrupowanie elementów sterujących, przez co użytkownik ma zapewniony łatwy dostęp do wszystkich funkcji pilarki. Ponadto nasze pilarki spalinowe - tak samo jak wszystkie pozostałe urządzenia ECHO - zostały zbudowane z profesjonalnych komponentów, tak aby zapewnić maksymalną wartość inwestycji.

Specjalistyczne pilarki górnouchwytowe

Maszyny te popularnie nazywane są: pilarka jednoręczna.

Specjalistyczna pilarka tylnouchwytowa

Pilarki do prac przydomowych / ogrodowych

Pilarki spalinowe idealnie nadające się do prac ogrodowych, pielęgnacji przydomowego terenu, podcinania krzewów oraz gałęzi drzew.
Z powodzeniem może zostać wykorzystana do cięcia drewna na opał, a także do prac hobbistycznych.

Pilarki z silnikiem umieszczonym wzdłużnie

Pilarki spalinowe, które świetnie nadają się do rzeźbienia w lodzie czy drewnie, są bardzo dobrze wyważone dzięki czemu idealnie leżą w ręce. Prezentowane pilarki to lekkie konstrukcje charakteryzujące się smukłą i zwartą budową zapewniającą im wysoką zwrotność.

Pilarki farmerskie

Pilarki profesjonalne - do cięższych prac leśnych

 

Brak gotówki? Nic nie szkodzi! Pomożemy Ci sfinansować zakup maszyny!

REJESTRACJA ECHO

ZAREJESTRUJ SWOJE ECHO

Uzyskaj przedłużoną gwarancję! Wystarczy zarejestrować swoje ECHO. Więcej informacji uzyskasz klikając na przycisk.
REJESTRACJA ECHO