Dlaczego warto wybrać produkty marki ECHO?

Maszyny ECHO zostały zaprojektowane i wykonane w Japonii, dzięki czemu są produktami o bezkompromisowej jakości. Decydując się na wybór marki ECHO otrzymujesz wzorcowy i niezawodny produkt, a potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów jest najdłuższa na rynku gwarancja.

POBIERZ: katalog pilarek spalinowych.

File name: Katalog pilarek spalinowych

34631

Poznaj pilarki spalinowe ECHO

Profesjonalny wybór mocy, niezawodności i wydajności. Pilarki ECHO zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby sprostać najtrudniejszym zadaniom.  Niezależnie od tego co robisz: przycinasz gałęzie, tniesz drewno opałowe czy ścinasz wiele drzew, pilarki ECHO zapewnią Ci długą i bezproblemową eksploatację. Najwyższa jakość naszych produktów zaczyna się od wysokiej wydajności silnika dwusuwowego z systemem zapłonu Pro-Fire®, który zapewnia szybki start i płynną pracę.

Na wysoki komfort i kontrolę wpływa technologia redukcji drgań, oraz odpowiednie zgrupowanie elementów sterujących, przez co użytkownik ma zapewniony łatwy dostęp do wszystkich funkcji pilarki. Ponadto nasze pilarki spalinowe - tak samo jak wszystkie pozostałe urządzenia ECHO - zostały zbudowane z profesjonalnych komponentów, tak aby zapewnić maksymalną wartość inwestycji.

Specjalistyczne pilarki jednoręczne

Pilarki do prac przydomowych / ogrodowych

Pilarki spalinowe idealnie nadające się do prac ogrodowych, pielęgnacji przydomowego terenu, podcinania krzewów oraz gałęzi drzew.
Z powodzeniem może zostać wykorzystana do cięcia drewna na opał, a także do prac hobbistycznych.

Pilarki z silnikiem umieszczonym wzdłużnie

Pilarki spalinowe, które świetnie nadają się do rzeźbienia w lodzie czy drewnie, są bardzo dobrze wyważone dzięki czemu idealnie leżą w ręce. Prezentowane pilarki to lekkie konstrukcje charakteryzujące się smukłą i zwartą budową zapewniającą im wysoką zwrotność.

Pilarki farmerskie

Pilarki profesjonalne - do cięższych prac leśnych

Pełna informacja o RRSO=0%
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu ratalnego (bez kredytowanych kosztów): 2400 zł, całkowita kwota do zapłaty: 2400 zł, oprocentowanie stałe: 0%, całkowity koszt kredytu ratalnego: 0 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł), 10 równych, miesięcznych rat w wysokości 240 zł. Kalkulacja została dokonana na 23.01.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Bank uzależnia decyzję o udzieleniu kredytu od oceny zdolności i wiarygodności kredytowej Klienta. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Pełna informacja o kredycie, opłatach i prowizjach dostępna jest u sprzedawców pośredniczących w sprzedaży kredytu. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Informacja handlowa wg stanu na 23.01.2018 r. Kredyt ratalny dotyczy zakupu urządzeń marki SHINDAIWA oraz ECHO.
 
REJESTRACJA ECHO

ZAREJESTRUJ SWOJE ECHO

Uzyskaj przedłużoną gwarancję! Wystarczy zarejestrować swoje ECHO. Więcej informacji uzyskasz klikając na przycisk.
REJESTRACJA ECHO