Poznaj pilarki spalinowe ECHO

Profesjonalny wybór mocy, niezawodności i wydajności. Pilarki ECHO zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby sprostać najtrudniejszym zadaniom.  Niezależnie od tego co robisz: przycinasz gałęzie, tniesz drewno opałowe czy ścinasz wiele drzew, pilarki ECHO zapewnią Ci długą i bezproblemową eksploatację. Najwyższa jakość naszych produktów zaczyna się od wysokiej wydajności silnika dwusuwowego z systemem zapłonu Pro-Fire®, który zapewnia szybki start i płynną pracę.

Na wysoki komfort i kontrolę wpływa technologia redukcji drgań, oraz odpowiednie zgrupowanie elementów sterujących, przez co użytkownik ma zapewniony łatwy dostęp do wszystkich funkcji pilarki. Ponadto nasze pilarki spalinowe - tak samo jak wszystkie pozostałe urządzenia ECHO - zostały zbudowane z profesjonalnych komponentów, tak aby zapewnić maksymalną wartość inwestycji.

grafika pilarki 1

Specjalistyczne pilarki górno i tylnouchwytowe

Maszyny te popularnie nazywane są: pilarka jednoręczna.

Pilarki do prac przydomowych / ogrodowych

Pilarki spalinowe idealnie nadające się do prac ogrodowych, pielęgnacji przydomowego terenu, podcinania krzewów oraz gałęzi drzew. Z powodzeniem może zostać wykorzystana do cięcia drewna na opał, a także do prac hobbistycznych.

Pilarki z silnikiem umieszczonym wzdłużnie

Pilarki spalinowe, które świetnie nadają się do rzeźbienia w lodzie czy drewnie, są bardzo dobrze wyważone dzięki czemu idealnie leżą w ręce. Prezentowane pilarki to lekkie konstrukcje charakteryzujące się smukłą i zwartą budową zapewniającą im wysoką zwrotność.

Pilarki farmerskie

Pilarki farmerskie to urządzenia, które są przeznaczone dla rolników i właścicieli małych gospodarstw. Są lżejsze niż modele profesjonalne, a jednocześnie oferują wystarczającą moc, aby poradzić sobie z podstawowymi zadaniami cięcia drzew i gałęzi.

Pilarki profesjonalne - do prac leśnych

Pilarki spalinowe zaprojektowane do lżejszych oraz cięższych prac leśnych. Idealne dla profesjonalnych pilarzy, którzy od świtu aż do zmierzchu ciężko pracują w lasach.

PILARKI ARCHIWALNE

Specjalistyczne górnouchwytowe:

ECHO CS-280TES o pojemności 26,9 cm3

Z silnikiem umieszczonym wzdłużnie:

ECHO CS-360WES o pojemności 35,8 cm3

ECHO CS-361WES o pojemności 35,8 cm3

Farmerskie:

ECHO CS-450 o pojemności 45,0 cm3

Do cięższych prac:

ECHO CS-620 o pojemności 59,8 cm3

ECHO CS-680SX o pojemności 66,8 cm3

ECHO CS-8002 o pojemności 80,7 cm3

REJESTRACJA ECHO

ZAREJESTRUJ SWOJE ECHO

Uzyskaj przedłużoną gwarancję! Wystarczy zarejestrować swoje ECHO. Więcej informacji uzyskasz klikając na przycisk.
REJESTRACJA ECHO

Newsletter SMS

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami Echo!

Zapisanie swoich danych jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Usługi.