ECHO - nowości akumulatorowe

Narzędzia akumulatorowe ECHO 40V Garden+

ECHO od końca 40 XX wieku lat tworzy narzędzia dla profesjonalistów zajmujących się terenami zielonymi. Ludzie, którzy pracują w najbardziej wymagających warunkach oczekują od swoich narzędzi ergonomii, niezrównanej mocy, a przede wszystkim niezawodności. ECHO od zawsze było odpowiedzią na te oczekiwania.

Wiemy, że w Twoim ogrodzie sprawy mają się inaczej, ale jesteśmy przekonani o tym, że u Ciebie obowiązują te same zasady: potrzebujesz narzędzi, które wykonują pracę szybko i dokładnie, a do tego są mocne, wygodne i niezawodne. Dlatego wykorzystaliśmy nasze wieloletnie doświadczenie, by dostarczyć Ci narzędzie pracy, które spełni Twoje oczekiwania. Nasi klienci na całym świecie przekonują się o tym każdego dnia.

Pilarka DCS-310

Podkaszarka DSRM-310

Nożyce DHC-310

Dmuchawa DPB-310

Kosiarka DLM-310/35P

KOSIARKA PCHANA

Kosiarka DLM-310/46P

KOSIARKA PCHANA

Kosiarka DLM-310/46SP

KOSIARKA Z NAPĘDEM

Akumulatory i akcesoria ECHO 40V Garden+

Gwarancje Konsumenckie i Komercyjne

Marka ECHO to producent znany na całym świecie ze swoich wydajnych i niezwykle trwałych maszyn. Nasze doświadczenie pozwoliło nam stać się technologicznym liderem i szanowaną globalną marką. Nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości i przez to cieszą się wysoką niezawodnością wśród użytkowników. Rzeczona niezawodność ECHO to nie tylko słowa.  atrakcyjne i pewne pakiety gwarancyjne. Dla linii produktów akumulatorowych ECHO 40V Garden+ prezentują się one następująco:

gwarancja 3 lata

Trzyletnia Gwarancja Konsumencka po rejestracji numeru seryjnego! Jeśli nie chcesz rejestrować numeru seryjnego to otrzymujesz standardową Gwarancję Konsumencką, która wynosi 2 lata.

Standardowa Gwarancja Konsumencka wynosi 2 lata! Możesz zyskać dodatkowy rok i wydłużyć Gwarancję Konsumencką do 3 lat! Wystarczy zarejestrować numer seryjny maszyny!

gwarancja 1 rok

Roczna gwarancja komercyjna obejmująca narzędzie oraz System Ładowania, czyli akumulator wraz z ładowarką.

Akumulator objęty jest 2-letnią Gwarancją Konsumencką!
Dla firm (Gwarancja Komercyjna na akumulator) wynosi 1 rok.

 

 

Zarejestruj swoje ECHO Garden+
aby otrzymać dodatkowy rok gwarancji!

ZAREJESTRUJ TUTAJ

Newsletter SMS

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami Echo!

Zapisanie swoich danych jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Usługi.