ECHO - nowości akumulatorowe

Akumulatorowa pilarka łańcuchowa DCS-310

Dane techniczne

Prowadnica:  12" (30 cm)
Łańcuch (skok): 3/8"
Łańcuch (grubość): 0,043” / 1,1 mm

WAGA na sucho

Waga maszyny:  3,3 kg

Lekka, zwrotna i uniwersalna łańcuchowa pilarka akumulatorowa z mocnym silnikiem indukcyjnym, zwanym popularnie silnikiem bezszczotkowym. Dzięki imponującemu stosunkowi mocy do wagi jest to narzędzie, które idealnie nadaje się do realizacji wielu zadań.

Pilarka akumulatorowa ECHO DCS-310 to narzędzie idealnea do przycinania i pielęgnacji gałęzi czy cięcia drewna na opał. Każde zadanie wykonasz z łatwością, a dzięki łatwym w użyciu elementom sterującym praca będzie bezpieczna i przyjemna.

Pozostałe dane techniczne

Smarowanie łańcucha:  automatyczne
Pojemność zbiornika oleju: 200 ml

Max prędkość łańcucha:  15,8 m/s
Rodzaj silnika: Bezszczotkowy
Moc silnika: 1000W

Najważniejsze zalety maszyny

WYDAJNOŚĆ

Maksymalna prędkość łańcucha to 15,8 m/s, co zdecydowanie wpływa na szybkość i jakość cięcia. Do tego pilarka ECHO DCS-310 posiada elektroniczną kontrolę pracy silnika, która zwiększa moment oborotwy zawsze wtedy, gdy jest to konieczne. Natomiast największy wpływ na wydajnosć ma bezszczotkowy silnik o mocy 1000W.

KOMFORT

Dobre rozłożenie ciężaru zapewnia równowagę i zmniejsza zmęczenie operatora nawet podczas długiej pracy. Pilarka jest lekka i charakteryzuje się kompaktową konstrukcją co ma przełożenie na zapewnienie łatwego manewrowania, a także zmniejszenie wysiłku podczas wykonywania zadań. Gumowy i miękki tylny uchwyt zapewnia dobrą kontrolę i wygodę operatora. Pilarka wymaga bardzo ograniczonej konserwacji w porównaniu do maszyn spalinowych.

BEZPIECZEŃSTWO

Elektroniczny hamulec łańcucha to doskonałe zabezpieczenie wdrożone w celu ochrony operatora. Łagodny start to zaleta zapewniająca bezpieczne użytkowanie pilarki nawet dla niedoświadczonych użytkowników. Łańcuch piły ogranicza odbicia i wibracje. Elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem chroni narzędzie i akumulator przed uszkodzeniem w przypadku przeciążenia lub zaniku fazy.

Gwarancja na pilarkę

Marka ECHO to producent znany na całym świecie ze swoich wydajnych i niezwykle trwałych maszyn. Nasze doświadczenie pozwoliło nam stać się technologicznym liderem i szanowaną globalną marką. Nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości i przez to cieszą się wysoką niezawodnością wśród użytkowników. Rzeczona niezawodność ECHO to nie tylko słowa.  atrakcyjne i pewne pakiety gwarancyjne. Dla linii produktów akumulatorowych ECHO 40V Garden+ prezentują się one następująco:

gwarancja 3 lata

Trzyletnia Gwarancja Konsumencka po rejestracji numeru seryjnego! Jeśli nie chcesz rejestrować numeru seryjnego to otrzymujesz standardową Gwarancję Konsumencką, która wynosi 2 lata.

Standardowa Gwarancja Konsumencka wynosi 2 lata! Możesz zyskać dodatkowy rok i wydłużyć Gwarancję Konsumencką do 3 lat! Wystarczy zarejestrować numer seryjny maszyny!

gwarancja 1 rok

Roczna gwarancja komercyjna obejmująca narzędzie oraz System Ładowania, czyli akumulator wraz z ładowarką.

Cena maszyny

CENA DETALICZNA

849,00 zł

RATY 10x0%

84,90 zł x 10 rat

System magazynowania energii

JEDEN AKUMULATOR DO WSZYSTKICH URZĄDZEŃ

Akumulatory LBP-36-80 oraz LBP-36_150 są kompatybilne z każdym narzędziem Serii ECHO Garden+, a przy tym oferują wysoką moc oraz długi czas pracy.

Akumulator objęty jest 2-letnią Gwarancją Konsumencką!
Dla firm (Gwarancja Komercyjna na akumulator) wynosi 1 rok.

ŁADOWARKA LC-3604

249,00 zł brutto

AKUMULATOR LBP-36-80

449,00 zł brutto

Czas pracy dla pilarki DCS-310: 24 minuty

AKUMULATOR LBP-36-150

619,00 zł brutto

Czas pracy dla pilarki DCS-310: 41 minut

 

 

Zarejestruj swoje ECHO Garden+
aby otrzymać dodatkowy rok gwarancji!

ZAREJESTRUJ TUTAJ

Newsletter SMS

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami Echo!

Zapisanie swoich danych jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Usługi.