ECHO - nowości akumulatorowe

Dmuchawa akumulatorowa DPB-310

dpb 310

Dane techniczne (wartośći maksymalne)

Prędkość wydmuchu:  54,4 m/s
Przepływ powietrza: 737 m3/h
Siła wydmuchu: 10,8 N

WAGA

Waga maszyny:  2,2 kg

Dzięki dmuchawie akumulatorowej ECHO DPB-310 z łatwością usuniesz opadłe liście i inne zanieczyszczenia. Mocny indukcyjny silnik (bezszczotkowy) generuje wystarczającą siłę wydmuchu, by z łatwością uporać się z mokrymi liściami, gałązkami i innymi odpadami, a dzięki możliwości użycia trybu boost, z łatwością uzyskasz maksymalną moc niezbędną do szybkiego wykonania zadania.

Najważniejsze zalety maszyny

WYDAJNOŚĆ

Spust o zmiennej prędkości zapewnia wszechstronność użytkowania maszyny - od małego wiaterku aż po burzę, która zmiecie znaczne zanieczyszczenia. Imponująca maksymalna siła wydmuchu aż do 10,8 N. Funkcja Boost zapewnia ekstremalną moc, zdolną do przerzucania nawet mokrych liści.

KOMFORT

„Tempomat” umożliwia pracę bez konieczności trzymania spustu, a gumowy, miękki uchwyt redukuje wibracje i polepsza chwyt. Dobre rozłożenie ciężaru zapewniające idealną równowagę, a lekka i kompaktowa konstrukcja zapewnia lepsze manewrowanie. Wymaga bardzo ograniczonej konserwacji w porównaniu do produktów benzynowych.

BEZPIECZEŃSTWO

Nasz system ECHO EZ-lock sprawia, że zakładanie i zdejmowanie rury do dmuchawy jest proste. Duża i stabilna stopa zapobiega przewróceniu się dmuchawy, gdy stoi ona na ziemi. Elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem chroni narzędzie i akumulator przed uszkodzeniem w przypadku przeciążenia lub zaniku fazy.

Gwarancja na dmuchawę

Marka ECHO to producent znany na całym świecie ze swoich wydajnych i niezwykle trwałych maszyn. Nasze doświadczenie pozwoliło nam stać się technologicznym liderem i szanowaną globalną marką. Nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości i przez to cieszą się wysoką niezawodnością wśród użytkowników. Rzeczona niezawodność ECHO to nie tylko słowa.  atrakcyjne i pewne pakiety gwarancyjne. Dla linii produktów akumulatorowych ECHO 40V Garden+ prezentują się one następująco:

gwarancja 3 lata

Trzyletnia Gwarancja Konsumencka po rejestracji numeru seryjnego! Jeśli nie chcesz rejestrować numeru seryjnego to otrzymujesz standardową Gwarancję Konsumencką, która wynosi 2 lata.

Standardowa Gwarancja Konsumencka wynosi 2 lata! Możesz zyskać dodatkowy rok i wydłużyć Gwarancję Konsumencką do 3 lat! Wystarczy zarejestrować numer seryjny maszyny!

gwarancja 1 rok

Roczna gwarancja komercyjna obejmująca narzędzie oraz System Ładowania, czyli akumulator wraz z ładowarką.

Cena maszyny

CENA DETALICZNA

459,00 zł

RATY 10x0%

45,90 zł x 10 rat

System magazynowania energii

JEDEN AKUMULATOR DO WSZYSTKICH URZĄDZEŃ

Akumulatory LBP-36-80 oraz LBP-36_150 są kompatybilne z każdym narzędziem Serii ECHO Garden+, a przy tym oferują wysoką moc oraz długi czas pracy.

Akumulator objęty jest 2-letnią Gwarancją Konsumencką!
Dla firm (Gwarancja Komercyjna na akumulator) wynosi 1 rok.

ŁADOWARKA LC-3604

249,00 zł brutto

AKUMULATOR LBP-36-80

449,00 zł brutto

Czas pracy dla pilarki DCS-310: 12 minut

AKUMULATOR LBP-36-150

619,00 zł brutto

Czas pracy dla pilarki DCS-310: 21 minuty

 

 

Zarejestruj swoje ECHO Garden+
aby otrzymać dodatkowy rok gwarancji!

ZAREJESTRUJ TUTAJ

Newsletter SMS

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami Echo!

Zapisanie swoich danych jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Usługi.