ECHO - nowości akumulatorowe

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu DHC-310

dhc 310

Dane techniczne

Długość ostrza tnącego:  604 mm
Podziałka (odstępy między żebami): 18 mm
Rękojeść: obrotowa

WAGA

Waga maszyny:  2,7 kg

Lekkie i bardzo zwrotne akumulatorowe nożyce do żywopłotu o pokaźnej długości cięcia (604 mm). Znaczącym ułatwieniem wykonania każdego zadania jest obrotwa rękojeść, dzięki której w prosty sposób przytniesz żywopłot w każdej płaszczyźnie.

Cechy DHC-310

Długie ostrze

Ostrze o długości 604 mm oznacza, że przy każdym przejściu ścinasz więcej, a to znaczące przełożenie na zwiększoną produktywność.

Obrotowa rękojeść

Rękojeść obraca się o 180° w 3 pozycjach w celu zapewnienia optymalnego komfortu i maksymalnego zwiększenia precyzji cięcia.

Niska waga

Przy wadze zaledwie 2,7 kg i zrównoważonym rozłożeniu ciężaru uzyskanie perfekcyjnego wykończenia nie będzie męczące.

Potrójne ostrze

Zęby nożyc są ostrzone w 3 różnych płaszczyznach, co zwiększa wydajność cięcia i daje perfekcyjny rezultat już przy pierwszym przejściu.

Pochwa ochronna

Pochwa ochronna to bezpieczeństwo ostrza w czasie magazynowania czy transportu. Dzięki temu odpowiednio zabezpieczamy ostrze.

Profesjonalne zasilanie

Nożyce DHC-310 zasilane są akumulatorami litowo-jonowymi z Serii ECHO Garden+ o napięciu 40V. Są to LBP-36-80 oraz LBP-36-150.

Dwustronne ostrze

Nożyce DHC-310 posiadają ostrze o podwójnym kierunku działania, co wpływa na jakość pracy, gdyż cięcie następuje w obu kierunkach.

Dwustro

Idealne wyważenie daje pewność, że zmęczenie operatora będzie znacząco mniejsze, a precyzja cięcia zdecydowanie przyśpieszy prace.

Najważniejsze zalety maszyny

WYDAJNOŚĆ

Wydłużony czas pracy dzięki zoptymalizowanemu zużyciu energii to pewność zasilania podczas wykonywania zadań. Potrójnie ostrzone zęby tnące zapewniające perfekcyjne cięcia już przy pierwszym przejściu, a to znacząco wpyłwa na jakość, czas i precyzję cięcia.

KOMFORT

Obrotowa rękojeść ułatwia pionowe cięcia, zapewniając optymalną precyzję i wygodę, a gumowy, miękki tylny uchwyt zapewnia dobrą kontrolę podczas pracy. Dobre rozłożenie ciężaru zapewnia równowagę i zmniejsza zmęczenie operatora. Lekka i kompaktowa konstrukcja zapewnia lepsze manewrowanie. Nożyce akumulatorowe wymagają bardzo ograniczonej konserwacji w porównaniu do produktów benzynowych.

BEZPIECZEŃSTWO

Podwójny spust bezpieczeństwa zapobiega niezamierzonemu uruchomieniu maszyny. Elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem chroni narzędzie i akumulator przed uszkodzeniem w przypadku przeciążenia lub zaniku fazy.

Gwarancja na nożyce

Marka ECHO to producent znany na całym świecie ze swoich wydajnych i niezwykle trwałych maszyn. Nasze doświadczenie pozwoliło nam stać się technologicznym liderem i szanowaną globalną marką. Nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości i przez to cieszą się wysoką niezawodnością wśród użytkowników. Rzeczona niezawodność ECHO to nie tylko słowa.  atrakcyjne i pewne pakiety gwarancyjne. Dla linii produktów akumulatorowych ECHO 40V Garden+ prezentują się one następująco:

gwarancja 3 lata

Trzyletnia Gwarancja Konsumencka po rejestracji numeru seryjnego! Jeśli nie chcesz rejestrować numeru seryjnego to otrzymujesz standardową Gwarancję Konsumencką, która wynosi 2 lata.

Standardowa Gwarancja Konsumencka wynosi 2 lata! Możesz zyskać dodatkowy rok i wydłużyć Gwarancję Konsumencką do 3 lat! Wystarczy zarejestrować numer seryjny maszyny!

gwarancja 1 rok

Roczna gwarancja komercyjna obejmująca narzędzie oraz System Ładowania, czyli akumulator wraz z ładowarką.

Cena maszyny

CENA DETALICZNA

499,00 zł

RATY 10x0%

49,90 zł x 10 rat

System magazynowania energii

JEDEN AKUMULATOR DO WSZYSTKICH URZĄDZEŃ

Akumulatory LBP-36-80 oraz LBP-36_150 są kompatybilne z każdym narzędziem Serii ECHO Garden+, a przy tym oferują wysoką moc oraz długi czas pracy.

Akumulator objęty jest 2-letnią Gwarancją Konsumencką!
Dla firm (Gwarancja Komercyjna na akumulator) wynosi 1 rok.

ŁADOWARKA LC-3604

249,00 zł brutto

AKUMULATOR LBP-36-80

449,00 zł brutto

Czas pracy dla pilarki DCS-310: 56 minut

AKUMULATOR LBP-36-150

619,00 zł brutto

Czas pracy dla pilarki DCS-310: 118 minut

 

 

Zarejestruj swoje ECHO Garden+
aby otrzymać dodatkowy rok gwarancji!

ZAREJESTRUJ TUTAJ

Newsletter SMS

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami Echo!

Zapisanie swoich danych jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Usługi.