Produkty

Poznaj produkty ECHO

Postaw na bezkompromisową jakość oryginalnego japońskiego produktu. Zdecyduj się na wzorcowy i niezawodny produkt.

PILARKI ECHO

Pilarki ECHO zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby sprostać najtrudniejszym zadaniom. Niezależnie od tego co robisz: przycinasz gałęzie, tniesz drewno opałowe czy ścinasz wiele drzew, pilarki ECHO zapewnią Ci długą i bezproblemową eksploatację.

KOSY i PODKASZARKI

Do Twojej dyspozycji oddajemy produkty charakteryzujące się mocą, komfortem i stabilnością. Ponadto nasze kosy i podkaszarki chwalone są za beznarzędziowy dostęp pomagający w wygodnej obsłudze w terenie.

NOŻYCE ECHO

Nożyce ECHO zostały stworzone w równiej mierze dla profesjonalistów jak i wymagających właścicieli domków. Jednym zdaniem: są to urządzenia dla osób wymagających wydajności i niezawodności, a te właśnie cechy odnajdują w produktach ECHO.

ODKURZACZE i DMUCHAWY

Potrzebujesz szybko i skutecznie wykonać prace porządkowe? Mamy dla Ciebie rozwiązanie niezawodne - są to dmuchawy i odkurzacze ECHO, zaprojektowane w konfiguracji ręcznej oraz plecakowej, oferujące wiele łatwych w obsłudze funkcji, m.in.  system łatwego i szybkiego uruchamiania.

ECHO 58V - urządzenia akumulatorowe

58v produkty

Urządzenia akumulatorowe ECHO 58V to nowoczesne maszyny wysokiej klasy zasilane energią z akumulatorów litowo-jonowych o pojemnościach 2Ah oraz 4Ah. Dzięki temu rozwiązaniu otrzymujemy trwałe i efektywne narzędzie, dzięki któremu wykonamy pracę w sposób komfortowy oraz co najważniejsze - przyjazny środowisku.

Pozostałe

 

Brak gotówki? Nic nie szkodzi! Pomożemy Ci sfinansować zakup maszyny!

REJESTRACJA ECHO

ZAREJESTRUJ SWOJE ECHO

Uzyskaj przedłużoną gwarancję! Wystarczy zarejestrować swoje ECHO. Więcej informacji uzyskasz klikając na przycisk.
REJESTRACJA ECHO