Produkty

Poznaj produkty ECHO

Postaw na bezkompromisową jakość oryginalnego japońskiego produktu. Zdecyduj się na wzorcowy i niezawodny produkt.

PILARKI ECHO

Pilarki ECHO zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby sprostać najtrudniejszym zadaniom. Niezależnie od tego co robisz: przycinasz gałęzie, tniesz drewno opałowe czy ścinasz wiele drzew, pilarki ECHO zapewnią Ci długą i bezproblemową eksploatację.

KOSY i PODKASZARKI

Do Twojej dyspozycji oddajemy produkty charakteryzujące się mocą, komfortem i stabilnością. Ponadto nasze kosy i podkaszarki chwalone są za beznarzędziowy dostęp pomagający w wygodnej obsłudze w terenie.

NOŻYCE ECHO

Nożyce ECHO zostały stworzone w równiej mierze dla profesjonalistów jak i wymagających właścicieli domków. Jednym zdaniem: są to urządzenia dla osób wymagających wydajności i niezawodności, a te właśnie cechy odnajdują w produktach ECHO.

ODKURZACZE i DMUCHAWY

Potrzebujesz szybko i skutecznie wykonać prace porządkowe? Mamy dla Ciebie rozwiązanie niezawodne - są to dmuchawy i odkurzacze ECHO, zaprojektowane w konfiguracji ręcznej oraz plecakowej, oferujące wiele łatwych w obsłudze funkcji, m.in.  system łatwego i szybkiego uruchamiania.

Urządzenia akumulatorowe ECHO 40V Garden+

Urządzenia akumulatorowe ECHO 40V to nowoczesne maszyny wysokiej klasy zasilane energią z akumulatorów litowo-jonowych o pojemnościach 2Ah oraz 4Ah. Dzięki temu rozwiązaniu otrzymujemy trwałe i efektywne narzędzie, dzięki któremu wykonamy pracę w sposób komfortowy oraz co najważniejsze - przyjazny środowisku.

Pozostałe

 

REJESTRACJA ECHO

ZAREJESTRUJ SWOJE ECHO

Uzyskaj przedłużoną gwarancję! Wystarczy zarejestrować swoje ECHO. Więcej informacji uzyskasz klikając na przycisk.
REJESTRACJA ECHO

Newsletter SMS

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami Echo!

Zapisanie swoich danych jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Usługi.