ECHO - nowości akumulatorowe

Akumulatorowa kosiarka pchana DLM-310/35P

kosiarka dlm 310 35p

Dane techniczne

Szerokość cięcia:  35 cm
Regulacja wysokości: 20 - 70 mm (5 pozycji)
Worek: 40L (z tkaniny)
Bateria: 1 slot

WAGA

Waga maszyny:  14,2 kg

Posiada zaślepkę zapobiegająca przedostawaniu się zmulczowanej trawy do środka urządzenia i koła o dużej średnicy, co ma znaczący wpływ na łatwość wykonania zadania.

Wypielęgnuj swój ogród uzyskując z łatwością i bez wysiłku perfekcję i zadowolenie z efektu. Precyzyjne i mocne koszenie z możliwością regulacji wysokości cięcia trawy to spora zaleta Kosiarki DLM-310/35P. Kompaktowa i lekka rama wykonana z polipropylenu sprawia, że koszenie przy obiektach i w małych przestrzeniach jest bezproblemowe. Używając Kosiarki DLM-310/35P zyskujesz czas i ograniczasz wysiłek, jednocześnie poprawiając kondycję swojej trawy, a dzięki funkcji mulczowania uzyskujesz dodatkową funkcjonalność bez żadnych dopłat.

Najważniejsze zalety maszyny

WYDAJNOŚĆ

W kosiarce koła nie wystają na szerokość poza obręb korpusu, co zdecydowanie ułatwia swobodną możliwość koszenia przy krawędziach. Bardzo dobra pojemność zbiorcza i duża objętość worka na trawę przyśpiesza wykonanie każdego zadania.

KOMFORT

Łatwa w obsłudze centralna regulacja wysokości. Uchwyt do przenoszenia i składany uchwyt do wygodnego transportu i przechowywania. Miękki materiał na uchwycie redukuje wibracje i zapewnia dobrą kontrolę. Lekka i kompaktowa konstrukcja w celu zapewnienia lepszego manewrowania i mniejszego wysiłku. Wymaga bardzo ograniczonej konserwacji w porównaniu do maszyn spalinowych.

BEZPIECZEŃSTWO

Klucz bezpieczeństwa zapobiega niezamierzonemu uruchomieniu. Elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem chroni narzędzie i akumulator przed uszkodzeniem w przypadku przeciążenia lub zaniku fazy.

Gwarancja na kosiarkę

Marka ECHO to producent znany na całym świecie ze swoich wydajnych i niezwykle trwałych maszyn. Nasze doświadczenie pozwoliło nam stać się technologicznym liderem i szanowaną globalną marką. Nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości i przez to cieszą się wysoką niezawodnością wśród użytkowników. Rzeczona niezawodność ECHO to nie tylko słowa.  atrakcyjne i pewne pakiety gwarancyjne. Dla linii produktów akumulatorowych ECHO 40V Garden+ prezentują się one następująco:

gwarancja 3 lata

Trzyletnia Gwarancja Konsumencka po rejestracji numeru seryjnego! Jeśli nie chcesz rejestrować numeru seryjnego to otrzymujesz standardową Gwarancję Konsumencką, która wynosi 2 lata.

Standardowa Gwarancja Konsumencka wynosi 2 lata! Możesz zyskać dodatkowy rok i wydłużyć Gwarancję Konsumencką do 3 lat! Wystarczy zarejestrować numer seryjny maszyny!

gwarancja 1 rok

Roczna gwarancja komercyjna obejmująca narzędzie oraz System Ładowania, czyli akumulator wraz z ładowarką.

Cena maszyny

CENA DETALICZNA

849,00 zł

RATY 10x0%

84,90 zł x 10 rat

System magazynowania energii

JEDEN AKUMULATOR DO WSZYSTKICH URZĄDZEŃ

Akumulatory LBP-36-80 oraz LBP-36_150 są kompatybilne z każdym narzędziem Serii ECHO Garden+, a przy tym oferują wysoką moc oraz długi czas pracy.

Akumulator objęty jest 2-letnią Gwarancją Konsumencką!
Dla firm (Gwarancja Komercyjna na akumulator) wynosi 1 rok.

ŁADOWARKA LC-3604

249,00 zł brutto

AKUMULATOR LBP-36-80

449,00 zł brutto

AKUMULATOR LBP-36-150

619,00 zł brutto

 

 

Zarejestruj swoje ECHO Garden+
aby otrzymać dodatkowy rok gwarancji!

ZAREJESTRUJ TUTAJ

Newsletter SMS

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami Echo!

Zapisanie swoich danych jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Usługi.