ECHO - nowości akumulatorowe

Kosiarka akumulatorowa z napędem DLM-310/46SP

Dane techniczne

Szerokość cięcia:  46 cm
Regulacja wysokości: 25 - 80 mm (7 pozycji)
Worek: 55L (z tkaniny)
Baterie: 2 sloty

WAGA

Waga maszyny:  27,6 kg

Posiada zaślepkę zapobiegająca przedostawaniu się zmulczowanej trawy do środka urządzenia, oraz boczny wyrzut skoszonej trawy. Koła o dużej średnicy mają znaczący wpływ na łatwość wykonania zadania.
Stalowy korpus kosiarki!

Wypielęgnuj swój trawnik do perfekcji dzięki wygodnemu, samojezdnemu napędowi i szerokiej gamie opcji cięcia. Przycinaj trawę dokładnie tak, jak chcesz, dzięki 7 ustawieniom regulacji wysokości oraz możliwości mulczowania, wyrzutu ścinków z boku lub bezpośrednio do dużego worka zbierającego.

Najważniejsze zalety maszyny

WYDAJNOŚĆ

Kosiarka posiada trzy tryby koszenia: zbieranie, mulczowanie i wyrzut boczny to gwarancja spełnienia wymagań stawianych przez operatora. Bardzo dobra pojemność zbiorcza i duża objętość worka na trawę zdecydowanie ułtwia i przyśpiesza wykonanie każdego zadania.

KOMFORT

Łatwa w obsłudze centralna regulacja wysokości. Wysokie koła z łożyskami zapewniające łatwe i bezwysiłkowe manewrowanie. Miękki materiał na uchwycie redukuje wibracje i zapewnia dobrą kontrolę.
Pionowa pozycja umożliwia wygodne czyszczenie i przechowywanie. Wymaga bardzo ograniczonej konserwacji w porównaniu do maszyn spalinowych. Elektroniczna kontrola momentu obrotowego optymalizuje cięcie w celu zapewnienia gładkiego, jednolitego koszenia przy różnej gęstości trawy.

BEZPIECZEŃSTWO

Łatwa w obsłudze centralna regulacja wysokości. Wysokie koła z łożyskami zapewniające łatwe i bezwysiłkowe manewrowanie. Miękki materiał na uchwycie redukuje wibracje i zapewnia dobrą kontrolę.
Pionowa pozycja umożliwia wygodne czyszczenie i przechowywanie.

Gwarancja na kosiarkę

Marka ECHO to producent znany na całym świecie ze swoich wydajnych i niezwykle trwałych maszyn. Nasze doświadczenie pozwoliło nam stać się technologicznym liderem i szanowaną globalną marką. Nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości i przez to cieszą się wysoką niezawodnością wśród użytkowników. Rzeczona niezawodność ECHO to nie tylko słowa.  atrakcyjne i pewne pakiety gwarancyjne. Dla linii produktów akumulatorowych ECHO 40V Garden+ prezentują się one następująco:

gwarancja 3 lata

Trzyletnia Gwarancja Konsumencka po rejestracji numeru seryjnego! Jeśli nie chcesz rejestrować numeru seryjnego to otrzymujesz standardową Gwarancję Konsumencką, która wynosi 2 lata.

Standardowa Gwarancja Konsumencka wynosi 2 lata! Możesz zyskać dodatkowy rok i wydłużyć Gwarancję Konsumencką do 3 lat! Wystarczy zarejestrować numer seryjny maszyny!

gwarancja 1 rok

Roczna gwarancja komercyjna obejmująca narzędzie oraz System Ładowania, czyli akumulator wraz z ładowarką.

Cena maszyny

CENA DETALICZNA

1989,00 zł

RATY 10x0%

198,90 zł x 10 rat

System magazynowania energii

JEDEN AKUMULATOR DO WSZYSTKICH URZĄDZEŃ

Akumulatory LBP-36-80 oraz LBP-36_150 są kompatybilne z każdym narzędziem Serii ECHO Garden+, a przy tym oferują wysoką moc oraz długi czas pracy.

Akumulator objęty jest 2-letnią Gwarancją Konsumencką!
Dla firm (Gwarancja Komercyjna na akumulator) wynosi 1 rok.

ŁADOWARKA LC-3604

259,00 zł brutto

AKUMULATOR LBP-36-80

449,00 zł brutto

AKUMULATOR LBP-36-150

690,00 zł brutto

 

 

Zarejestruj swoje ECHO Garden+
aby otrzymać dodatkowy rok gwarancji!

ZAREJESTRUJ TUTAJ

Newsletter SMS

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami Echo!

Zapisanie swoich danych jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Usługi.