Spalinowa pilarka łańcuchowa ECHO CS-4310SX

cs 4310 sx

SILNIK - dane techniczne

Pojemność silnika:  42,9 cm3
Moc użytkowa [KM]:  3,1KM
Moc użytkowa [kW]:  2,3 kW

WAGA na sucho

Waga maszyny:  4,3 kg

Aktualnie wyposażona w układ tnący Oregon: prowadnicę 158VXLGK041, łańcuch 21LPX064 325/1,5

POJEMNOŚĆ ZBIORNIKÓW oraz dane techniczne

Pojemność zbiornika paliwa:  400 ml
Pojemność zbiornika oleju: 270 ml
Maksymalne zużycie paliwa: 1,24 L/h
Mieszanka paliwowa: 50:1

PROWADNICA oraz łańcuch

Długość prowadnicy [cale]:  13, 14, 16, 18
Długość prowadnicy [cm]: 33, 35, 40, 45
Podziałka łańcucha: 0,325
Szerokość rowka: 0,050

TECHNOLOGIE

tech4s

Kolce oporowe znacząco wspomagają precyzyjną ścinkę drzewa.

tech2

Boczny napinacz łańcucha ułatwia szybką regulację naciągu łańcucha.

tech3

Seria ECHO X SERIES to najlepsze w swojej klasie atrybuty, mające pomóc profesjonalistom.

Poznaj Echo CS-4310SX

Spalinowa pilarka ECHO CS-4310SX to profesjonalna, średniej wielkości pilarka łańcuchowa, która doskonale sprawdzi się w różnych zastosowaniach, w tym także podczas wycinki drzew. Dzięki bardzo lekkiej i trwałej konstrukcji oraz potężnemu 2-suwowemu silnikowi o pojemności 42,9 cm³, zapewnia najlepszy w swojej klasie stosunek mocy do wagi. Oznacza to, że otrzymujesz niesamowitą manewrowość i wygodę bez kompromisów w kwestii mocy. System separacji pyłu stosowany w ECHO CS-4310SX, to pomniejszona wersja systemu filtracji stosowanego w modelu CS-7310SX. Ten system wykorzystuje siły odśrodkowe i filtr powietrza, aby zapewnić silnikowi i podzespołom powietrze wolne od pyłu i zanieczyszczeń, co znacznie zmniejsza potrzebę konserwacji.

cs362tes zalety1

Potężna i lekka

Ważąca zaledwie 4,3 kg z silnikiem o pojemności 42,9 cm³ i mocy 3,1KM CS-4310SX ma najlepszy stosunek mocy do wagi w swojej klasie.

cs362tes zalety2

Funkcjonalność klasy profesjonalnej

Echo CS-4310SX zawiera wiele funkcji z myślą o profesjonalistach, które zwiększą Twoją wydajność. Wytrzymała, aluminiowa rękojeść z gumowym uchwytem i trójpunktowym systemem przeciwwibracyjnym; Przełącznik gotowości do szybkiego i łatwego uruchamiania silnika; Boczną regulacja napięcia łańcucha dla łatwej regulacji; Beznarzędziowe korki paliwa i oleju dla łatwego napełniania; Nakrętki zabezpieczające przed zgubieniem; Przezroczysty zbiornik paliwa pokazuje poziom paliwa.

cs362tes zalety3

System separacji odśrodkowej

System separacji odśrodkowej usuwa pył i zanieczyszczenia etapami zanim powietrze dotrze do filtra powietrza stylizowanego na samochodowy. To znacznie redukuje potrzebę konserwacji.

X Series

Kiedy Twoja praca wymaga absolutnie najlepszych narzędzi na rynku, warto posiadać Serię ECHO X, gdyż w taki sposób została oznaczona przez korporację Yamabiko klasa produktów zapewniających maksymalną wydajność.

Nasze maszyny Serii ECHO X są stworzone z wykorzystaniem nowoczesnych dostępnych technologii i zostały zbudowane z najlepszych dostępnych materiałów, a także charakteryzują się najlepszym współczynnikiem mocy do wagi. Są to zalety doskonale wpływające na poprawę jakości Twojej pracy. Wszystkie produkty Serii ECHO X to najwyższa światowa jakość - profesjonalizm w pełni potwierdzający niezawodność produktów spod znaku JAPAN TECHNOLOGY. Każdy model Serii ECHO X ma określone, najlepsze w swojej klasie cechy atrybutów, które zostały zaprojektowane tak, aby pomóc profesjonalistom lepiej wykonywać swoje zadania. Są to funkcje takie jak niewielka waga, zwiększona moc, redukcja wibracji i dłuższy czas pracy, które znacząco przyczyniają się do łatwego wykonania pracy i szybszego przejścia do kolejnego zadania. Jest to sprzęt testowany w najtrudniejszych warunkach, aby zapewnić każdemu użytkownikowi łatwy rozruch oraz lepsze przyśpieszenie w niskich i wysokich temperaturach. Duże zbiorniki paliwa pozwalają znacząco wydłużyć czas pracy, a lepsza filtracja powietrza oznacza wytrzymały system minimalizujący ryzyko awarii silnika i ograniczający czynności konserwacyjne.

Niezawodność ECHO potwierdzona Gwarancją!

Profesjonalne produkty ECHO spełniają najwyższe standardy jakości, dzięki czemu cieszą się wysoką niezawodnością i wieloletnią trwałością. Z tego powodu oferujemy naszym Klientom bezpłatną możliwość skorzystania z Pakietu Przedłużonej Gwarancji.

Standardową 2-letnią Gwarancję Konsumencką przedłużamy do 5 lat! Standardową Gwarancję Komercyjną (dla firm) wynoszącą 1 rok przedłużamy aż do 2 lat! Przejdź do zakładki Przedłużona Gwarancja, aby zapoznać się ze wszystkimi szczegółami.

Zobacz gdzie kupić

Sieć Dealerska i Serwisowa

sprawdź gdzie kupić

sugerowana cena detaliczna:

2799,00 zł

WYSZUKAJ PUNKT DEALERSKI

 

REJESTRACJA ECHO

ZAREJESTRUJ SWOJE ECHO

Uzyskaj przedłużoną gwarancję! Wystarczy zarejestrować swoje ECHO. Więcej informacji uzyskasz klikając na przycisk.
REJESTRACJA ECHO

Newsletter SMS

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami Echo!

Zapisanie swoich danych jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Usługi.