Spalinowa pilarka łańcuchowa ECHO CS-2511TESC Carving

2511tesc

SILNIK - dane techniczne

Pojemność silnika:  25,0 cm3
Moc użytkowa [KM]:  1,50 KM
Moc użytkowa [kW]:  1,10 kW

WAGA na sucho

Waga maszyny:  2,3 kg

TECHNOLOGIE

tech1

ES START to system łatwego startu. Oznacza to bezwysiłkowy rozruch maszyny.

tech2

Elektroniczny system zapłonu pozwala na podjęcie natychmiastowej pracy.

tech3

Wstępne oczyszczanie powietrza minimalizują czynności eksploatacyjne.

tech4

Opcja! Kolce oporowe znacząco wspomagają precyzyjną ścinkę drzewa.

tech7

System Fast Idle pozwala uzyskać natychmiast szybkie obroty w pracy maszyny.

tech2

Boczny napinacz łańcucha ułatwia szybką regulację naciągu łańcucha.

POJEMNOŚĆ ZBIORNIKÓW oraz dane techniczne

Pojemność zbiornika paliwa:  190 ml
Pojemność zbiornika oleju: 140 ml
Maksymalne zużycie paliwa: 0,68 L/h
Mieszanka paliwowa: 50:1

PROWADNICA oraz łańcuch

Długość prowadnicy [cale]:  8, 10
Długość prowadnicy [cm]: 20, 25
Podziałka łańcucha: 1/4
Szerokość rowka [cale]: 0,050 / 1,3 mm

Poznaj Echo CS-2511TESC

Łańcuchowa pilarka spalinowa ECHO CS-2511TESC to maszyna z rewelacyjnym stosunkiem mocy do masy. Jest powszechnie uważana za jedną z najlepszych dostępnych pilarek łańcuchowych z górnym uchwytem. Marka ECHO jest powszechnie uznawana jako jeden z wiodących producentów narzędzi leśnych, farmerskich i ogrodniczych. Pilarka carvingowa Echo CS-2511TESC jest jednym z najczęściej wybieranym narzędziem do pracy przez znanych i cenionych zawodowców na świecie. To kompaktowa maszyna, która została zaprojektowana w celu w celu ułatwienia pracy w gęstych koronach drzew i na wysokości. Jej niewielka waga sprawia, że można nią pracować przez długi czas przy niewielkim zmęczeniu.

X Series

Kiedy Twoja praca wymaga absolutnie najlepszych narzędzi na rynku, warto posiadać Serię ECHO X, gdyż w taki sposób została oznaczona przez korporację Yamabiko klasa produktów zapewniających maksymalną wydajność.

Nasze maszyny Serii ECHO X są stworzone z wykorzystaniem nowoczesnych dostępnych technologii i zostały zbudowane z najlepszych dostępnych materiałów, a także charakteryzują się najlepszym współczynnikiem mocy do wagi. Są to zalety doskonale wpływające na poprawę jakości Twojej pracy. Wszystkie produkty Serii ECHO X to najwyższa światowa jakość - profesjonalizm w pełni potwierdzający niezawodność produktów spod znaku JAPAN TECHNOLOGY. Każdy model Serii ECHO X ma określone, najlepsze w swojej klasie cechy atrybutów, które zostały zaprojektowane tak, aby pomóc profesjonalistom lepiej wykonywać swoje zadania. Są to funkcje takie jak niewielka waga, zwiększona moc, redukcja wibracji i dłuższy czas pracy, które znacząco przyczyniają się do łatwego wykonania pracy i szybszego przejścia do kolejnego zadania. Jest to sprzęt testowany w najtrudniejszych warunkach, aby zapewnić każdemu użytkownikowi łatwy rozruch oraz lepsze przyśpieszenie w niskich i wysokich temperaturach. Duże zbiorniki paliwa pozwalają znacząco wydłużyć czas pracy, a lepsza filtracja powietrza oznacza wytrzymały system minimalizujący ryzyko awarii silnika i ograniczający czynności konserwacyjne.

Niezawodność ECHO potwierdzona Gwarancją!

Profesjonalne produkty ECHO spełniają najwyższe standardy jakości, dzięki czemu cieszą się wysoką niezawodnością i wieloletnią trwałością. Z tego powodu oferujemy naszym Klientom bezpłatną możliwość skorzystania z Pakietu Przedłużonej Gwarancji.

Standardową 2-letnią Gwarancję Konsumencką przedłużamy do 5 lat! Standardową Gwarancję Komercyjną (dla firm) wynoszącą 1 rok przedłużamy aż do 2 lat! Przejdź do zakładki Przedłużona Gwarancja, aby zapoznać się ze wszystkimi szczegółami.

Główne zalety!

2511tesc 1

Niewielki rozmiar i duża moc!

To najmniejsza i najlżejsza spalinowa pilarka łańcuchowa w naszej ofercie. Profesjonalny silnik o pojemności 25 cm3 generuje 1,5 KM mocy co przy wadze 2,3 kg oznacza najlepszy stosunek mocy do masy wśród pilarek z naszej oferty.

2511tesc 2

Niska waga!

Niska waga pilarki ECHO CS-2511TESC Carving to mniejsze zmęczenie podczas pracy. Praca w gęstych koronach drzew i na wysokości jest łatwiejsza, gdy w ręku trzymasz kompaktową konstrukcję o niskiej wadze. To zaledwie 2,3 kg bez płynów eksploatacyjnych i prowadnicy.

2511tesc 3

Prowadnica carvingowa!

Do spalinowej pilarki łańcuchowej ECHO CS-2511TESC pasują 2 rodzaje prowadnicy (8" oraz 10") i 2 rodzaje łańcucha. Dzięki temu każdy użytkownik ma możliwość wyboru. Pilarka jest sprzedawana z prowadnicą 10" (25 cm) i szerokością rowka 0,043".

Zobacz gdzie kupić

POBIERZ PLIK PDF

Nazwa pliku: ECHO CS-2511TESC

Sieć Dealerska i Serwisowa

sprawdź gdzie kupić

sugerowana cena detaliczna:

2149,00 zł

REJESTRACJA ECHO

ZAREJESTRUJ SWOJE ECHO

Uzyskaj przedłużoną gwarancję! Wystarczy zarejestrować swoje ECHO. Więcej informacji uzyskasz klikając na przycisk.
REJESTRACJA ECHO

Newsletter SMS

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami Echo!

Zapisanie swoich danych jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Usługi.