Brak gotówki? Nic nie szkodzi!
Pomożemy Ci sfinansować zakup maszyny!

Pilarka spalinowa CS-2511 TESC Carving

Pojemność silnika:  25,0 cm3
Moc użytkowa:  1,1 kW
Waga na sucho:  2,3 kg
Pojemność zbiornika paliwa:  0,19 L
Pojemność zbiornika oleju:  0,14 L
Maksymalne zużycie paliwa:  0,67 L/h
System łatwego rozruchu:  "ES"
Rodzaj łańcucha tnącego:  3/8" , 1,3 mm
Napinacz łańcucha:  boczny

Sieć Dealerska i Serwisowa

sprawdź gdzie kupić

sugerowana cena detaliczna:

1599,00 zł

Marka ECHO jest powszechnie uznawana jako jeden z wiodących producentów narzędzi leśnych, farmerskich i ogrodniczych. Pilarka carvingowa Echo CS-2511TESC jest jednym z najczęściej wybieranym narzędziem do pracy przez znanych i cenionych zawodowców na świecie. To kompaktowa maszyna, która została zaprojektowana w celu w celu ułatwienia pracy przy użyciu tylko jednej ręki. Jej niewielka waga sprawia, że można nią pracować przez długi czas przy niewielkim zmęczeniu.

 

Poznaj ECHO CS-2511TESC

Jest to pilarka lekka i kompaktowa, posiadająca rewelacyjny stosunek mocy do masy, dzięki czemu jest powszechnie uznawana za najlepszą na rynku pilarkę, którą można pracować przy użyciu tylko jednej ręki. Właśnie dlatego stała się ulubioną maszyną arborystów, wspinaczy i leśników z całego świata.

Zastosowane Technologie

Dla ułatwienia prezentacji wszystkich najważniejszych cech i walorów naszych maszyn wprowadziliśmy specjalne oznaczenia graficzne mające na celu przejrzyste i treściwe przedstawienie tych informacji. Poniżej umieszczone zostały ich objaśnienia.

System ES
EASY START

 


Elektroniczny system zapłonu


Wstępne oczyszczanie powietrza


Kolce oporowe
(opcja)


Natychmiastowe szybkie obroty


Boczny napinacz łańcucha

Ergonomia

Jest to najlżejsza i najbardziej kompaktowa pilarka w ofercie Echo. Waży 'na sucho' zaledwie 2,3 kilograma przez co jest niezwykle zwrotna i może być używana do długotrwałej pracy przy jednoczesnym niewielkim zmęczeniu. W czasie pracy silnik wytwarza 1,1 kW mocy.

Innowacje

Esencją Echo są innowacje, dlatego też i w tym modelu nie mogło ich zabraknąć. Do najważniejszych z pewnością należy łatwość obsługi, którą osiągnięto poprzez maksymalne zgrupowanie elementów sterowania. Ergonomiczny uchwyt górny sprawia, że jest to doskonała pilarka wspinaczkowa, a poparciem tej tezy jest odpowiednio zaprojektowane wysuwane mocowanie służące do podwieszania urządzenia. Podwieszona na nim pilarka jest stabilna i utrzymuje równowagę podczas wspinaczki.

 

 

Zobacz film reklamowy

Krótki film reklamowy prezentujący pilarkę spalinową Echo CS-2511TESC podczas pracy w sadzie. Doskonale zostały ujęte najważniejsze funkcje - zalety maszyny.

 

 

Krótko o zaletach - podsumowanie

Profesjonalny dwusuwowy silnik o pojemności 25 cm3 zapewnia najlepszą wydajność podczas pracy, a niewielka waga znacząco wpływa na zmniejszenie zmęczenia użytkownika. Kompaktowa konstrukcja umożliwia pracę w ciasnych miejscach. System wstępnej filtracji powietrza G-FORCE zmniejsza narażenie na kurz i brud oraz ogranicza konieczność przeprowadzania prac konserwacyjnych przez co znacząco wydłuża okres eksploatacji. Regulacja smarowania łańcucha umieszczona została na górze maszyny, dzięki czemu osiągnięto łatwy dostęp do niej i ułatwiono regulację. Pokrywę zbiornika można otworzyć w szybki i prosty sposób za pomocą uchwytu rozrusznika. Składane oczko służące do mocowania piły za pomocą smyczy pomaga w utrzymaniu stabilności pilarki podczas wspinaczki. Większe otwory zbiornika ułatwiają napełnianie olejem czy paliwem. System łatwego startu "ES" pozwala na uruchomienie maszyny bez wysiłku. Ergonomiczny uchwyt jest dostosowany do pracy zarówno w prawej jak i lewej ręce. Zaokrąglenie uchwytu zdecydowanie ułatwia pracę pod każdym kątem.

Przedłużona Gwarancja

Profesjonalne produkty ECHO spełniają najwyższe standardy jakości, dzięki czemu cieszą się wysoką niezawodnością i wieloletnią trwałością. Z tego powodu oferujemy naszym Klientom bezpłatną możliwość skorzystania z pakietu przedłużonej Gwarancji.

Okres przedłużonej Gwarancji zależny jest od formy zakupu maszyny. Rozróżniamy dwie możliwości dokonania zakupu: pierwszą jest zakup na Fakturę VAT (popularnie nazywany zakupem na firmę), drugą możliwością jest zakup konsumencki poparty paragonem (popularnie nazywany zakupem przez osobę prywatną).

Standardową 2-letnią Gwarancję Konsumencką przedłużamy do 5 lat!
Standardową Gwarancję dla Firm wynoszącą 1 rok przedłużamy aż do 2 lat!

Przejdź do zakładki Przedłużona Gwarancja, aby zapoznać się ze wszystkimi szczegółami.

 

Najważniejsze informacje odnośnie zakupu CS-2511TES

Sieć Dealerska i Serwisowa

sprawdź gdzie kupić

sugerowana cena detaliczna:

1599,00 zł

 

Brak gotówki? Nic nie szkodzi! Pomożemy Ci sfinansować zakup maszyny!

REJESTRACJA ECHO

ZAREJESTRUJ SWOJE ECHO

Uzyskaj przedłużoną gwarancję! Wystarczy zarejestrować swoje ECHO. Więcej informacji uzyskasz klikając na przycisk.
REJESTRACJA ECHO