Oglądasz maszynę archiwalną!

Spalinowa pilarka łańcuchowa ECHO CS-280TES

cs 280tes

SILNIK - dane techniczne

Pojemność silnika:  26,9 cm3
Moc użytkowa [KM]:  1,46 KM
Moc użytkowa [kW]:  1,07 kW

WAGA na sucho

Waga maszyny:  3,0 kg

TECHNOLOGIE

tech1

ES START to system łatwego startu. Oznacza to bezwysiłkowy rozruch maszyny.

tech2

Elektroniczny system zapłonu pozwala na podjęcie natychmiastowej pracy.

tech3

Wstępne oczyszczanie powietrza minimalizują czynności eksploatacyjne.

tech4

Opcja! Kolce oporowe znacząco wspomagają precyzyjną ścinkę drzewa.

tech7

System Fast Idle pozwala uzyskać natychmiast szybkie obroty w pracy maszyny.

tech2

Boczny napinacz łańcucha ułatwia szybką regulację naciągu łańcucha.

POJEMNOŚĆ ZBIORNIKÓW oraz dane techniczne

Pojemność zbiornika paliwa:  240 ml
Pojemność zbiornika oleju: 160 ml
Maksymalne zużycie paliwa: 0,68 L/h
Mieszanka paliwowa: 50:1

PROWADNICA oraz łańcuch

Długość prowadnicy [cale]:  8, 10, 12
Długość prowadnicy [cm]: 20, 25, 30
Podziałka łańcucha: 3/8
Szerokość rowka: 1,3 mm

Poznaj Echo CS-280TES

Echo CS-280TES jest jedną z najbardziej znanych i cenionych profesjonalnych pilarek górnouchwytowych, popularnie nazywanych pilarką jednoręczną - jest to tylko określenie potoczne, a nie zalecany rodzaj pracy. Pilarki górnouchwytowe muszą być obsługiwane oburącz, gdyż jest to najbezpieczniejszy rodzaj pracy zapewniający pełną kontrolę nad maszyną.

ERGONOMIA: Jest to kompaktowa piła mechaniczna, posiadająca bardzo dobry stosunek mocy do masy, dzięki czemu jest powszechnie uznawana za wzorową maszynę do pracy w gęstych koronach drzew. Dzięki zwartej budowie i odpowiedniemu zgrupowaniu elementów sterujących jest to maszyna często wybierana przez arborystów, wspinaczy i leśników z całego świata.

Silnik: Mechanicznym sercem pilarka Echo CS-280TES jest silnik o pojemności 26,9 cm3 posiadający odpowiedni, wysoki moment obrotowy i generujący 1,46 KM mocy wyjściowej.

INNOWACJE: Esencją Echo są innowacje, dlatego też i w tym modelu nie mogło ich zabraknąć. Do najważniejszych z pewnością należy łatwość obsługi, którą osiągnięto poprzez odpowiednie zgrupowanie elementów sterowania. Na wysokie zadowolenie klientów mają wpływ także zastosowane w tym modelu technologie, takie jak system łatwego startu EASY START, elekstroniczny system zapłonu Digital C.D.I. czy system wstępnego oczyszczania powietrza G-FORCE, który znacząco wpływa na zmniejszenie czynności eksploatacyjnych. Łatwe i przyjemne użytkowanie modelu CS-280TES wynika też z systemu FAST IDLE, który pozwala uzyskać natychmiast szybkie obroty. Boczny napinacz łańcucha pozwala użytkownikowi na szybką regulację naciągu.

EKOLOGIA: Maszyny ECHO charakteryzują się wysoką dbałością o środowisko naturalne. Naturalnie w tą filozofię firmy wpisuje się także model CS-280TES. Do najważniejszych cech mających największy wpływ na ekologię jej pracy należy zaliczyć: zgodność z prawodawstwem unijnym przeciwdziałającym zanieczyszczeniom, dwusuwowy silnik o bardzo niskiej emisji spalin, niewielkie zapotrzebowanie na paliwo wynoszące maksymalnie 680 ml na godzinę pracy,
zdejmowana pokrywa umożliwiająca dostęp do filtra powietrza.

Niezawodność ECHO potwierdzona Gwarancją!

Profesjonalne produkty ECHO spełniają najwyższe standardy jakości, dzięki czemu cieszą się wysoką niezawodnością i wieloletnią trwałością. Z tego powodu oferujemy naszym Klientom bezpłatną możliwość skorzystania z Pakietu Przedłużonej Gwarancji.

Standardową 2-letnią Gwarancję Konsumencką przedłużamy do 5 lat! Standardową Gwarancję Komercyjną (dla firm) wynoszącą 1 rok przedłużamy aż do 2 lat! Przejdź do zakładki Przedłużona Gwarancja, aby zapoznać się ze wszystkimi szczegółami.

280

Oglądasz maszynę archiwalną!

Zobacz naszą bieżącą ofertę!

Zacznij od początku!

REJESTRACJA ECHO

ZAREJESTRUJ SWOJE ECHO

Uzyskaj przedłużoną gwarancję! Wystarczy zarejestrować swoje ECHO. Więcej informacji uzyskasz klikając na przycisk.
REJESTRACJA ECHO

Newsletter SMS

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami Echo!

Zapisanie swoich danych jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Usługi.