AKTUALNOŚCI / NOWOŚCI

Raty 0% do końca 2019 roku.

W terminie od 1.04.2019 do 31.12.2019 kontynuujemy współpracę z Alior Bankiem w zakresie nieoprocentowanej sprzedaży ratalnej. 

Dzięki akcji RATY 10x0% można zakupić dowolne maszyny z oferty Echo lub Shindaiwa w systemie rat bez odsetek. Nie stosujemy żadnych gwiazdek czy kruczków prawnych. Cena detaliczna wybranej maszyny lub kilku maszyn dzielona jest na 10 równych, miesięcznych rat. Do kredytu nie są doliczane żadne dodatkowe opłaty, nie są doliczane żadne prowizje! Pełny koszt kredytu w systemie ratalnym RATY 10x0% wynosi dokładnie tyle, ile cena detaliczna maszyny lub maszyn, jeśli jednocześnie kupują dwie lub więcej. Celem uzyskania szczegółowych informacji serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego punktu dealerskiego.

Dlaczego warto skorzystać z oferty RATY 10x0%

Zakup maszyny SHINDAIWA i/lub ECHO w systemie ratalnym RATY 10x0% jest bardzo korzystny na kupującego, gdyż nie wiąże się z koniecznością jednorazowej wpłaty pełnej kwoty za zakupione maszyny, lub też umożliwia zakup wybranej masyny SHINDAIWA i/lub ECHO w przypadku w którym nie posiadamy pełnej kwoty. Poprzez ofertę sprzedaży ratalnej 10x0% proponujemy rozłożenie płatności na 10 nieoprocentowanych rat. Oferta jest dostępna w każdym punkcie dealerskich marki Shindaiwa i Echo.

Prawdziwe RATY 0% w których RRSO 0%

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0 %, całkowita kwota pożyczki ratalnej (bez kredytowanych kosztów): 1 660 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1 660 zł, oprocentowanie stałe: 0%, całkowity koszt pożyczki ratalnej: 0 zł (w tym: prowizja:0 zł, odsetki: 0 zł), 10 równych, miesięcznych rat w wysokości 166 zł. Kalkulacja została dokonana na 27.03.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. Bank uzależnia decyzję o udzieleniu pożyczki od oceny zdolności i wiarygodności kredytowej Klienta. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Pełna informacja o pożyczce, opłatach i prowizjach dostępna jest u sprzedawców pośredniczących w sprzedaży pożyczki. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Punkty należące do sieci dealerskiej MERKATOR współpracują z Alior Bank S.A jako pośrednicy kredytowi i są umocowane do zawierania w imieniu Alior Bank S.A. z osobami fizycznymi umów pożyczki ratalnej oferowanej przez Alior Bank S.A. oraz dokonywania czynności faktycznych związanych z zawieraniem tych umów.

 

Najczęstsze pytania i odpowiedzi.

Jakie towary mogę kupić na raty?
Oferta RATY 10x0% dotyczy wszystkich maszyn marek Shindaiwa oraz Echo.
Jakie jest oprocentowanie kredytu?
Oprocentowanie stałe: 0%, całkowity koszt kredytu ratalnego: 0 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł). Jest to 10 równych rat.
Czy potrzebuję poręczyciela?
Nie.
Czy otrzymam tabelę opłat i prowizji?
Tabela opłat i prowizji jest dołączona do Umowy (do pobrania w procesie z ekranu z dokumentami).
Jaki Bank udziela mi kredytu?
Jest to Alior Bank.
Na jaki numer rachunek spłacam kredyt?
Rachunek do spłat podany jest w umowie, którą można było pobrać z ekranów procesu oraz w harmonogramie spłat który jest przesyłany pocztą po uruchomieniu kredytu. Nr rachunku jest unikalny dla każdego klienta.
Jaka jest minimalna / maksymalna kwota kredytu?
Minimalna kwota kredytu to 300 zł, natomiast maksymalna kwota kredytu to 30.000 zł. Natomiast do kwoty 17.000 zł kredyt może zostać udzielony "na dowód", czyli po złożeniu oświadczenia przez Kredytobiorcę.
Mam umowę o prace na czas określony, czy otrzymam kredyt?
Tak. Najważniejszą informacją jest to, że kredyt powinien się zawrzeć w okresie trwania umowy. Oznacza to, że termin jego spłaty wyznacza termin zakończenia umowy o pracę na czas określony.
Jaki jest minimalny dochód i okres zatrudnienia aby otrzymać kredyt?
Minimalny wymagany przez bank dochód to 500 zł. Minimalne zatrudnienie to jeden miesiąc. Jeżeli Kredytobiorca prowadzi firmę to minimalny okres prowadzenia działalności to 6 miesięcy.
Jaki jest nr infolinii Alior Bank S.A.?
Infolinia dla Klientów: 801 11 55 99
Kto ma dostęp do moich danych osobowych?
Klient biorący kredyt ratalny nie musi wyrażać zgody na przetwarzanie danych – nie jest to wymóg. W przypadku wyrażenia zgody danymi zarządza bank.
REJESTRACJA ECHO

ZAREJESTRUJ SWOJE ECHO

Uzyskaj przedłużoną gwarancję! Wystarczy zarejestrować swoje ECHO. Więcej informacji uzyskasz klikając na przycisk.
REJESTRACJA ECHO

Newsletter SMS

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami Echo!

Zapisanie swoich danych jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Usługi.