AKTUALNOŚCI / NOWOŚCI

Maszyna ECHO za 100 zł!

Już od 15.05.2019 ruszamy z NOWĄ PROMOCJĄ umożliwiającą kupienie Klientowi dowolnego sprzętu ECHO za 100 zł. Jest to maksymalna kwota raty miesięcznej, niezależnie od całościowej kwoty zakupów. Innowacyjna promocja to rozwiązanie opracowane przez Alior Banku specjalnie dla naszych Klientów. Promocja trwa do 31.12.2019!

Najczęstsze pytania i odpowiedzi.

Jakie towary mogę kupić na raty?
Oferta RATY 10x0% dotyczy wszystkich maszyn marek Shindaiwa oraz Echo.
Czy potrzebuję poręczyciela?
Nie. Poręczenie innej osoby lub zgoda małżonki / małżonka nie jest konieczna w sytuacji w której Twoja Alior Bank potwierdził Państwa zdolność kredytową.
Czy otrzymam tabelę opłat i prowizji?
Tabela opłat i prowizji jest dołączona do Umowy.
Jaki Bank udziela mi kredytu?
Jest to Alior Bank.
Na jaki numer rachunek spłacam kredyt?
Rachunek do spłat podany jest w umowie, którą można było pobrać z ekranów procesu oraz w harmonogramie spłat który jest przesyłany pocztą po uruchomieniu kredytu. Nr rachunku jest unikalny dla każdego klienta.
Jaki jest minimalny dochód i okres zatrudnienia aby otrzymać kredyt?
Minimalny wymagany przez bank dochód to 500 zł. Minimalne zatrudnienie to jeden miesiąc. Jeżeli Kredytobiorca prowadzi firmę to minimalny okres prowadzenia działalności to 6 miesięcy.
Jaki jest nr infolinii Alior Bank S.A.?
Infolinia dla Klientów: 801 11 55 99
Kto ma dostęp do moich danych osobowych?
Klient biorący kredyt ratalny nie musi wyrażać zgody na przetwarzanie danych – nie jest to wymóg. W przypadku wyrażenia zgody danymi zarządza bank.

Informacja o RRSO promocji

RRSO 18,35%

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 18,35 %, całkowita kwota pożyczki ratalnej (bez kredytowanych kosztów): 1 700 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1 836 zł, oprocentowanie zmienne: 0,00 %, całkowity koszt pożyczki ratalnej: 136,00 zł (w tym: prowizja: 136,00 zł, odsetki: 0,00 zł), 10 równych, miesięcznych rat w wysokości 183,60 zł. Kalkulacja została dokonana na 08.04.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Bank uzależnia decyzję o udzieleniu pożyczki od oceny zdolności i wiarygodności kredytowej Klienta. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Pełna informacja o pożyczce, opłatach i prowizjach dostępna jest u sprzedawców pośredniczących w sprzedaży pożyczki. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Punkty należące do sieci dealerskiej MERKATOR współpracują z Alior Bank S.A jako pośrednicy kredytowi i są umocowane do zawierania w imieniu Alior Bank S.A. z osobami fizycznymi umów pożyczki ratalnej oferowanej przez Alior Bank S.A. oraz dokonywania czynności faktycznych związanych z zawieraniem tych umów.

REJESTRACJA ECHO

ZAREJESTRUJ SWOJE ECHO

Uzyskaj przedłużoną gwarancję! Wystarczy zarejestrować swoje ECHO. Więcej informacji uzyskasz klikając na przycisk.
REJESTRACJA ECHO

Newsletter SMS

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami Echo!

Zapisanie swoich danych jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Usługi.