AKTUALNOŚCI / NOWOŚCI

Gratisowy gadżet

UWAGA! W dniu 04.01.2020 przyjmowanie zgłoszeń zostało wstrzymane. DARMOWY GADŻET cieszył się bardzo dużą popularnością i wszystkie gadżety zostały rozdane. Jeśli jeszcze nie otrzymali Państwo swojego gadżetu prosimy o cierpliwość i oczekiwanie na przesyłkę.

GRATISOWY GADŻET

Narzędzie wielofunkcyjne Multi Tool gratis do wszystkich maszyn spalinowych zakupionych w grudniu 2019 i zarejestrowanych celem skorzystania z Przedłużonej Gwarancji w terminie 30 dni od dnia zakupu.

multi maly echo

 

Jak otrzymać GRATISOWY GADŻET

KROK 1! Należy zakupić dowolną maszynę spalinową naszej marki. Lista maszyn z danej kategorii jest dostępna na naszej stronie internetowej. Dla ułatwienia podajemy linki do poszczególnych kategorii maszyn: PILARKI SPALINOWE | PILARKA NA WYSIĘGNIKU | KOSY SPALINOWE | NOŻYCE SPALINOWE | ODKURZACZE i DMUCHAWY | URZĄDZENIE WIELOZADANIOWE | WIERTNICA SPALINOWA | PRZECINARKA DO BETONU

KROK 2! Należy przedłużyć Gwarancję w terminie do 30 dni od dnia zakupu, podając wszystkie dane w formularzu rejestracji Konta Klienta. Dane takie jak: Imię i Nazwisko lub Nazwa Firmy, Miasto wraz z Kodem Pocztowym, Nazwa Ulicy wraz z Numerem oraz Numer Telefonu Komórkowego posłużą jako dane do wysyłki darmowego gadżetu, którym jest narzędzie wielofunkcyjne Multi Tool.

KROK 3! Zaczekać na przesyłkę od nas. Gdy przesyłka z darmowym gadżetem zostanie wysłana poinformujemy o tym fakcie za pośrednictwem poczty e-mail lub telefonicznie.

O kolejności przydzielenia gratisowego gadżetu decyduje kolejność rejestracji! Warto zarejestrować maszynę niezwłocznie!

 

Dodatkowe informacje.

Promocja trwa w dniach od 1.12.2019 do 31.12.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Wszelkie pytania w sprawie niniejszej promocji: tel.: +48 32 270 50 11 wew. 33 lub mail: wojtek@echopolska.pl

REJESTRACJA ECHO

ZAREJESTRUJ SWOJE ECHO

Uzyskaj przedłużoną gwarancję! Wystarczy zarejestrować swoje ECHO. Więcej informacji uzyskasz klikając na przycisk.
REJESTRACJA ECHO

Newsletter SMS

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami Echo!

Zapisanie swoich danych jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Usługi.