AKTUALNOŚCI / NOWOŚCI

Sandomierz 2020

Niniejsza zakładka poświęcona jest Spotkaniu Ogrodniczemu Sandomierz 2020. Prezentujemy tu maszyny przeznaczone dla ogrodników i sadowników, a także pełną naszą ofertę. Spotkania sadownicze w Sandomierzu odbywają się nieprzerwanie od ponad ćwierć wieku. Tegoroczne spotkanie w dniach 29-30 stycznia 2020 roku to już 29 wydarzenie tej rangi w Sandomierzu.

ULOTKA TARGOWA

Pobierz ulotkę targową marki Shindaiwa oraz Echo.
Jest to cyfrowa wersja ulotki, którą każdy zainteresowany mógł otrzymać  od naszych przedstawicieli podczas Spotkania Ogrodniczego Sandomierz 2020.

POZNAJ WSZYSTKIE NASZE PRODUKTY

Postaw na bezkompromisową jakość oryginalnego japońskiego produktu. Zdecyduj się na wzorcowy i niezawodny produkt.

PILARKI

Pilarki ECHO zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby sprostać najtrudniejszym zadaniom. Niezależnie od tego co robisz: przycinasz gałęzie, tniesz drewno opałowe czy ścinasz wiele drzew, pilarki ECHO zapewnią Ci długą i bezproblemową eksploatację.

KOSY i PODKASZARKI

Do Twojej dyspozycji oddajemy produkty charakteryzujące się mocą, komfortem i stabilnością. Ponadto nasze kosy i podkaszarki chwalone są za beznarzędziowy dostęp pomagający w wygodnej obsłudze w terenie.

NOŻYCE ECHO

Nożyce ECHO zostały stworzone w równiej mierze dla profesjonalistów jak i wymagających właścicieli domków. Jednym zdaniem: są to urządzenia dla osób wymagających wydajności i niezawodności, a te właśnie cechy odnajdują w produktach ECHO.

ODKURZACZE i DMUCHAWY

Potrzebujesz szybko i skutecznie wykonać prace porządkowe? Mamy dla Ciebie rozwiązanie niezawodne - są to dmuchawy i odkurzacze ECHO, zaprojektowane w konfiguracji ręcznej oraz plecakowej, oferujące wiele łatwych w obsłudze funkcji, m.in.  system łatwego i szybkiego uruchamiania.

ECHO 58V - urządzenia akumulatorowe

58v produkty

Urządzenia akumulatorowe ECHO 58V to nowoczesne maszyny wysokiej klasy zasilane energią z akumulatorów litowo-jonowych o pojemnościach 2Ah oraz 4Ah. Dzięki temu rozwiązaniu otrzymujemy trwałe i efektywne narzędzie, dzięki któremu wykonamy pracę w sposób komfortowy oraz co najważniejsze - przyjazny środowisku.

Pozostałe

REJESTRACJA ECHO

ZAREJESTRUJ SWOJE ECHO

Uzyskaj przedłużoną gwarancję! Wystarczy zarejestrować swoje ECHO. Więcej informacji uzyskasz klikając na przycisk.
REJESTRACJA ECHO

Newsletter SMS

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami Echo!

Zapisanie swoich danych jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Usługi.