Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI W ECHO POLSKA

 

 

Wstęp

Właścicielem niniejszej strony jest oficjalny dystrybutor produktów ECHO, czyli firma MERKATOR Sp. J. A.M. Bubik mieszcząca się w Gliwicach na ulicy Myśliwskiej 25. Nazwa firmy - Merkator - może występować na niniejszej stronie zamiennie jako ECHO POLSKA i obie nazwy są równoważne, oznaczające ten sam podmiot.

Informacje ogólne

Przed rozpoczęciem korzystania z niniejszej strony, oraz wszystkich należących do niej podstron, należy zapoznać się z zasadami naszej Polityki Prywatności, gdyż określa ona wszystkie gromadzone przez ECHO POLSKA informacje związane z obecnością na stronie (1) oraz dane podane dobrowolnie przez użytkownika (2).

Ad. 1 Dane związane z obecnością na stronie mają charakter statystyczny i są ściśle powiązane z usługą Google Analitycs. Więcej o gromadzonych plikach Cookies znajdą Państwo w zakładce Pliki Cookies.

Ad. 2 Dane podane dobrowolnie przez użytkownika są związane z rejestracją zakupionych produktów ECHO i dzielą się na:

  • dane niezbędne do rejestracji Konta Klienta (login, hasło, adres e-mail)
  • dane opcjonalne związane z rejestracją Konta Klienta (ulica, miasto, kod pocztowy, numer telefonu kontaktowego)

Jedynym zarządcą tych danych jest firma Merkator Sp. J. A.M. Bubik. Każdy użytkownik podaje swoje dane dobrowolnie, oraz zgodnie z Ustawą ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo wniesienia sprzeciwu w przypadkach określonych przepisami tej ustawy.

Bezpieczeństwo podanych danych

ECHO POLSKA nie udostępnia danych użytkowników firmom zewnętrznym, oraz gwarantuje, iż przekazanie jakichkolwiek danych mogłoby nastąpić jedynie poprzez oddzielne wyrażenie na to zgody samego użytkownika.

ECHO POLSKA dokłada wszelkich starań, by zapewnić wystarczające bezpieczeństwo zgromadzonych danych osobowych oraz zapobiega uzyskaniu nielegalnego dostępu do tych danych poprzez zastosowanie odpowiednich technologii i procedur wewnętrznych.

REJESTRACJA ECHO

ZAREJESTRUJ SWOJE ECHO

Uzyskaj przedłużoną gwarancję! Wystarczy zarejestrować swoje ECHO. Więcej informacji uzyskasz klikając na przycisk.
REJESTRACJA ECHO

Newsletter SMS

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami Echo!

Zapisanie swoich danych jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Usługi.